Maloniai kviečiame spalio 25-28 dienomis dalyvauti tinkavimo ir dažymo natūraliomis medžiagomis mokymuose. Keturias dienas truksiančių mokymų metu dalyviai sužinos apie natūralaus tinko ir dažų privalumus, skirtingas jų rūšis, jiems gaminti naudojamas žaliavas, taikymo skirtingiems paviršiams ypatumus, gamybos ir naudojimo technologijas, įgys praktiškai pritaikomų žinių ir gebėjimų.

Mokymus ves ilgametę patirtį šioje srityje turintis technologas, lektorius Saulius Jackevičius, taip pat kiti kviestiniai lektoriai iš Lietuvos ir Norvegijos.

Renginys vyks Lietuvos liaudies buities muziejuje. Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai vyks muziejaus centre (miestelyje) esančiame Tabariškių pastate. Apgyvendinimas ir maitinimas renginio dalyviams bus taip pat suteikiamas muziejaus teritorijoje. Dalyvavimas nemokamas.

Vietų skaičių ribojame, siekdami užtikrinti dalyvių galimybes aktyviai dalyvauti praktinėse užduotyse. Esant dideliam interesantų skaičiui, prioriotetas bus skiriamas atsižvelgus į registracijos formoje nurodytą motyvaciją, t.y. tiems dalyviams, kurie numato įgytas žinias realiai pritaikyti praktikoje.

PRELIMINARIĄ PROGRAMĄ rasite čia >>>

Registracija vykdoma iki spalio 16 dienos (imtinai). Registracijos forma: https://goo.gl/forms/hHFZYWjSrLQkf1g53

Mokymai finansuojami Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino ir Lietuvos valstybės lėšomis pagal Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programą “Kultūros ir gamtos paveldo išsaugojimas ir atgaivinimas”, kurią administruoja Kultūros ministerija.

Kilus klausimams kreiptis į renginio organizatorę Dalia Stabrauskaitę, dalia.stabrauskaite@lrkm.lt, +37067435216