Jau pabodo pilkuma, dargana ir dar neatėjus žiemai jau laukiate pavasario saulės? Tuomet kuo ryškiau pasižymėkite vasario 22 d., atvykite į Lietuvos liaudies buities muziejų ir siautulingai švęskite pačias tikriausias Užgavėnes! Čia galėsite triukšmingai pasilinksminti, prisivalgyti, savo juoku numarinti žiemą ir prižadinti pavasarį! O jei norite bent trumpam pailsėti nuo savęs, atvykite su tradicine kauke. Be abejo, šventę vainikuos arši Lašininio ir Kanapinio dvikova bei iškilmingas Morės sudeginimas!

Nežinote, ką apsirengti? Atlikite testą ir sužinokite, koks Užgavėnių personažas esate!

Pilna Morės išlydėtuvių dausosna programa čia, o interaktyvi programa su žemėlapiu – čia.

Bilietus platina Bilietai.lt, juos įsigyti galite čia.  Renginio dieną bilietai brangs!

Į šventę keliaukite su „Fellow Rider“! Toks keliavimo būdas mažina spūstis ir oro taršą bei daro kelionę pigesne, patogesne ir malonesne! Parsisiųskite mobiliąją programėlę „Fellow Rider“ savo telefone ir suraskite bendrakeleivius! Daugiau informacijos: https://rider.tech/uzgavenes

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas ir publikuojamas viešai teisės aktų nustatyta tvarka. Už fizinių asmenų fotografavimą, filmavimą ir foto bei vaizdo medžiagos platinimą renginio organizatorius neatsako.

Susitikime Rumšiškėse, nes čia – tikros Užgavėnės!