Kitą šeštadienį, liepos 10 d., muziejuje prie Aristavėlės dvaro vyks vienas iš Pažaislio muzikos festivalio koncertų! Kviečiame naujai atrasti muziejaus aplinką klausantis muzikinės dramos pagal G. Verdi operą „Traviata“ ir paminėti profesionalios Lietuvos operos šimtmetį.

2020 m. gruodžio 31 d. profesionalioji Lietuvos opera šventė savo įkūrimo šimtmetį, kurį skaičiuoja nuo pirmojo Giuseppe Verdi operos „Traviata“ pastatymo Operos ir dramos vaidykloje Kaune. Šiai progai paminėti publikos pamilti operos solistai, tarptautinių konkursų laureatai Ona Kolobovaitė, Egidijus Bavikinas, Liudas Mikalauskas bei pianistė Beata Vingraitė parengė muzikinę dramą pagal G. Verdi operą „Traviata“. Kodėl muzikinę dramą? Ogi todėl, kad šios operos siužetinė linija buvo sukurta pagal A. Diuma romaną „Dama su kamelijomis“, tad programos kūrėjai ir vėl sumanė priartinti knygą prie operos klavyro. Dramos monologai ir dialogai, besipinantys su operų arijomis ir duetais, mums visiems žinomą meilės istoriją atskleis dar nematytu būdu. Nuo šventės iki pykčio, nuo meilės iki mirties Jus lydės programoje dalyvaujantys menininkai, atskleisdami dar nepažintas Violetos, Alfredo ir Žermono gyvenimo dramas.

Atlikėjai:

  • Ona Kolobovaitė (sopranas, Violeta)
  • Egidijus Bavikinas (tenoras, Alfredas)
  • Liudas Mikalauskas (bosas, Žermonas)
  • Beata Vingraitė (fortepijonas)

Bilietus įsigyti galite čia. Renginio dieną bilietai brangs.

Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti biliete nurodytoje vietoje. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatorius turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė.