Pagal Shel Silverstein kūrinį („Dovanojantis medis“) pastatytame spektaklyje „Žalias žalias obuoliukas“ pasakojama apie neišmatuojamą medžio meilę mažam berniukui. Vaikystėje berniukas dažnai ateidavo pažaisti prie medžio, mėgo laipioti jo šakomis, ant jų suptis ir valgyti obuolius. Obelis buvo laiminga, matydama žaidžiantį vaiką ir visada stengėsi jam padėti. Vis dėlto laikui bėgant berniukas iš medžio ėmė prašyti vis daugiau. Paaugusiam berniukui prireikė pinigų. Tada obelis pasiūlė parduoti obuolius. Suaugęs jis užsimanė namo, tad obelis pasiūlė nupjauti jos šakas. Vėliau jam prireikė valties, tuomet obelis pasiūlė nupjauti kamieną ir pasidaryti valtį. Galiausiai iš obels liko tik kelmas. Spektaklio pabaigoje berniukas, jau tapęs senuku, nori tik ramybės ir vietos pailsėti, tad obelis pasiūlo prisėsti jam ant kelmo – vienintelio apie jos egzistavimą bylojančio ženklo.

Kauno lėlių teatro aktoriai per lėlę, žaismę ir gyvą bendravimą kviečia žiūrovus į susitikimą su gamtos esybe, per kurią atsiveria visi būties klausimai. Anot režisieriaus Arvydo Lebeliūno, šioje, atrodytų, paprastoje istorijoje atsakymus ras kiekvienas pagal savo amžių ir suvokimą.

Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklis „Žalias žalias obuoliukas“ rugsėjo 8 d. (trečiadienį) 11 val. Klojimo teatre pradės Lietuvos muziejų kelio renginį „Oi, kas sodai do sodeliai…“. Daugiau apie šį renginį ir ir jo programą galite sužinoti čia. Spektaklis rekomenduojamas vaikams nuo 5 metų. Norint dalyvauti, užteks įsigyti tik lankytojo bilietą!