PREKYBOS AMATŲ DIENOS – SEKMINIŲ KERMOŠIAUS RENGINYJE TVARKOS APRAŠAS

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

Gegužės 28 d. nuo 10:00 val. Lietuvos liaudies buities muziejuje šurmuliuos Amatų diena – Sekminių kermošius, kurios metu vyks senųjų amatų pristatymas. Mielieji amatininkai, tautodailininkai, liaudies meistrai, kurie galėsite pristatyti ir pademonstruoti savo amatą – kviečiame registruotis ir dalyvauti (registracija ir dalyvavimas NEMOKAMI). Registracijos forma pateikta žemiau. Registruotis kviečiame  iki gegužės 15 d.

Vieta – Lietuvos liaudies buities muziejus, Rumšiškės

Laikas – gegužės 28 d. 10:00 val.

Renginys – NEMOKAMAS!

Informacija teikiama: tel.: 868703440  ir el. paštu renginiai@llbm.lt

Registracija vyksta elektroniniu būdu, tinkamai užpildžius ir atsiuntus registracijos formą muziejaus internetinėje svetainėje www.llbm.lt

II. AMATŲ DIENOS – SEKMINIŲ KERMOŠIAUS MUGĖJE KVIEČIAMI PREKIAUTI

  • Amatininkai, meistrai, tautodailininkai, dailininkai, kūrėjai, prekiaujantys pačių sukurtais tautodailės ir dailiųjų amatų dirbiniais, tautinio paveldo produktais gaminiais.
  • Kulinarinio paveldo puoselėtojai, gamintojai ir maitintojai.
  • Prekybininkai, prekiaujantys savo užaugintais, pagamintais tradiciniai žemės ūkio ir maisto, fasuotais maisto produktais, konditerijos gaminiais.

IV. BENDRI ORGANIZATORIAUS REIKALAVIMAI

  1. Mugėje dalyvaujantiems prekybininkams ir maitinimo paslaugas teikiantiems tiekėjams draudžiama naudoti vienkartines, plastikines taros, indų ir pakavimo priemones! (Netaikoma tik iš anksto fasuotiems maisto produktams).
  2. Renginio dieną atvykti į skirtą teritoriją ir pasiruošti prekybai iki 10.00 valandos.
  3. Kviečiame prekybininkus ir maitinimo paslaugas teikiančius tiekėjus pasipuošti savo teritoriją pagal šventės temą, esant galimybei naudoti žalios spalvos stogines / palapines.
  4. Prekiauti tik sutartyje nurodytu asortimentu.
  5. Esant poreikiui, pasirūpinti elektros generatoriais ir kita įranga, reikalinga prekybai ar paslaugai teikti. Galimybės prisijungti prie muziejaus teritorijoje esančių elektros energijos šaltinių – nėra.
  6. Užtikrinti prekybai skirtos vietos tvarką ir švarą renginio metu. Renginiui pasibaigus, atliekas ir šiukšles išsivežti, nepalikti pakuočių.
  7. Vykdyti kitus, teisėtus organizatoriaus nurodymus dėl tvarkos ir saugumo.

V. REGISTRACIJA

Paraiškos priimamos: nuo 2023 m. balandžio 18 iki gegužės 15 dienos. Norintys dalyvauti Amatų dienos – Sekminių kermošiaus mugėje tinkamai užpildykite registracijos formą muziejaus internetinėje svetainėje www.llbm.lt iki nurodytos dienos.

Pildyti registracijos anketą