Muzikuokime kartu

Ar kada susimąstėte, kokia senovėje buvo muzikos paskirtis ir nauda? O kaip pakito muzikos paskirtis šiais laikais? Šio užsiėmimo metu susipažįstama su įvairiausiais muzikos instrumentais (pvz. būgnas-kelmas, ožio ragas, daudytė, lumzdelis, švilpa, pūslainis, mandolina, terkšlė, dambrelis ir kt.), papasakojama, kaip jie buvo gaminami, kas jais grodavo. Dalyviai turi progą ir patys išbandyti instrumentus – kartu sugroti sutartinę su skudučiais, pamušti bendrą ritmą būgnais.


Daugiau

NAUJA NUOTOLINĖ EDUKACIJA „ŽAISMAS DŽIAUGSMĄ TEIKIA…“

Daug laiko praleidžiate savo namuose? Vakarais knyga, filmas, pokalbis, o gal stalo žaidimai? Pastarieji pabodę, išbandyti, laimėti ir pralaimėti. Kai kurių eigą jau žinote mintinai? Norite, kad būtų įdomu, nematyta, tiktų visai šeimai? Siūlome alternatyvą – nuotolinę edukacinę programą „Žaismas džiaugsmą teikia...“.


Daugiau

Kaimiški jaunimo žaidimai

Smagūs žaidimai jaunimui ir suaugusiems, reikalaujantys greitumo, miklumo, net ir jėgos, akies ir rankos taiklumo, ritmo pajautimo.


Daugiau

Vaikų žaidimai, pasakos, dainos…

Primenami nesudėtingi senoviniai žaidimai. Nuveikiant kai kuriuos darbelius, įvedama į dainų ir pasakų pasaulį, įspėjant mįsles, lavėja vaikų pastabumas.


Daugiau