Praeitą ketvirtį Lietuvos liaudies buities muziejaus fondus papildė 175 eksponatai. Į pagrindinį fondą buvo priimta 78, o į pagalbinį – 97 daiktai.

Daugiausiai papildytas Meno temos rinkinys. Didelis dvispalvis pieštukas, parkeris, skaitymo vadovėlis papildė naują tarpukario mokyklos raštinės ekspoziciją muziejaus miestelyje. Labai vertingos su Karaliūnų šeimos istorija susiję fotografijos. Iš šios šeimos buvo įgytas gyvenamasis namas, stovintis Dzūkijos sektoriuje. Muziejaus fondus papildė XX a. 5 dešimtmečio žaisliukai ir 1980 m. skutinėtų margučių kolekcija.

Miestelio prekių rinkinys papildytas tarpukario laikotarpio Vokietijoje gamintu adatų rinkiniu, angliška pagalvėle antspaudui bei ypač retu pakeliu, skirtu cikorijos „Senolių kavai“, kuri buvo auginama ir gaminama Gudžiūnuose (Kėdainių r.). Įgytas 1 litro talpos indas matavimui bus rodomas edukacinėje saiko matų ekspozicijoje.

Baldų rinkinys pagausėjo XX a. pradžios bufetu ir dailiomis rogutėmis vaikams vežioti.

Taip pat įgyta įvairių edukacijoms skirtų eksponatų kopijų, kurias padarė muziejaus restauratoriai Algirdas Šalkauskas ir Augustinas Gipas.

Amatų ir pramonės rinkinys papildytas kalviškomis dumplėmis, kurios jau eksponuojamos parodoje „Kalvystė seniau ir dabar“, „Singer“ siuvimo mašinos įmokų knygele, šios mašinos naudojimo instrukcija. Reples odai ant kurpalio užtraukti lankytojai išvys Kėdainių batsiuvio Antano Gudžinsko ekspozicijoje. Jas padovanojo batsiuvio dukra.

Audinių, drabužių temos rinkinys pasipildė kailiniais, suknele, skara. Įgyta reta XX a. 4 dešimtmečio staltiesė iš Mažosios Lietuvos. Muziejus taip pat įgijo 3 lovatieses, kurias nuaudė garsi visuomenės veikėja Birutė Verkelytė-Fedaravičienė (1915–2017).

Vyresnioji muziejininkė Inga Levickaitė-Vaškevičienė