Šįryt muziejuje sulaukėme ypatingų svečių – miestelio aikštėje, simboliškai – prie šv. Florijono skulptūros, Kaišiadorių rajono savivaldybės atstovai pagal panaudos sutartį perdavė gaisrinės automobilį. Nors šis automobilis ir nėra naujas, bet patikimas, gerai veikiantis ir pranašesnis už senąjį muziejaus gaisrinės automobilį.

Kaišiadorių raj. priešgaisrinės tarnybos vadovas Pranas Adomas Paškevičius, savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Nasevičius bei meras Vytenis Tomkus džiaugėsi, kad gali būti naudingi ir padėti muziejui. Taip pat meras V. Tomkus linkėjo, kad: „Florijonas saugotų, padėtų ir ugniagesiam, ir muziejui. […] Nors kiekvieną dieną tenka gesinti gaisrus perkeltine prasme, svarbu, kad realių gaisrų būtų kuo mažiau.“

Lietuvos liaudies buities muziejaus direktorė Gita Šapranauskaitė dėkojo už paramą ir pagalbą, džiaugėsi Kaišiadorių rajono savivaldybės rūpesčiu bei kolegiškais santykiais. Teigė, jog tokiame muziejuje išties labai svarbu turėti gerą gaisrinės automobilį, juolab turint skaudžios patirties.

Dar kartą viso Lietuvos liaudies buities muziejaus vardu dėkojame už rūpestį!