Prabėgus lygiai metams, kada ir vėl nekantriai laukiame Kūdikėlio Jėzaus gimimo šventės – Šv. Kalėdų, pristatome naują, bet drauge ir tęstinę virtualią parodą, kurioje užfiksuoti vaizdai iš šių metų parodos muziejuje „Senosios medinės prakartėlės iš Lietuvos bažnyčių 2“. Sveikindami visus muziejaus bičiulius ir linkėdami šiltų ir jaukių ateinančių Švenčių, siūlome pradžiuginti akis ir širdis, peržiūrint naują šventišką virtualią parodą.

Praėjusių metų ekspozicija „Senosios medinės prakartėlės iš Lietuvos bažnyčių“ ir parengtas virtualus jos variantas sulaukė didelio susidomėjimo, teigiamų atsiliepimų iš muziejaus lankytojų ir kolegų pusės, o taip pat klausimų, ar sulauks jos tęsinio.

Paruošę šią tęstinę virtualią parodą, pildome savo pažadą, jog vasarą nespėję atvykti į muziejų pasigėrėti tokiais skirtingais ir tokiais išraiškingais dar išlikusiais senųjų medinių prakartėlių pavyzdžiais, ekspoziciją „Senosios medinės prakartėlės iš Lietuvos bažnyčių 2“ nuo šiol muziejaus puslapyje galės apžiūrėti virtualiai. Ir ne tik apžiūrėti, bet ir nemažai apie tai sužinoti! Be to, kaip ir praėjusiais metais, virtuali paroda papildyta tų bažnyčių vaizdais, iš kurių į muziejų buvo atkeliavę prakartėlės ir vaizdais, kaip tos prakartėlės šventiniu laikotarpiu atrodo papuoštos savo „naminėse“ bažnyčiose.

Pasižvalgyti po parodą galite čia.

Parodos ir tekstų autorė – menotyrininkė Ina Dringelytė

Parodos grafinis dizainas ir nuotraukų korekcijos – architektės Neringos Norvaišaitės

Parodos maketas – kompiuterininko Gyčio Banio