Rugpjūčio 25 d. filmavimas vyks Aukštaitijos regione: Kirdeikių sodyboje, Gyvakaruose, miestelio bažnyčioje ir Plokščių mokykloje.

UAB „Singing fish“ filmuoja LRT televizijai projektą – „Žmonės, kurie sukūrė Lietuvą” – tai dokumentinis draminis pasakojimas apie iškilius mūsų šalies politikos, verslo, kultūros ir meno, sporto veikėjus, kurių dėka Lietuva tapo tokia, kokia ji yra šiandien. Tai pasakojimas aprėpsiantis kone tris amžius ir paliesiantis visus reikšmingiausius šalies įvykius bei atskleisiantis detalių, kurios kartais nepelnytai prapuolė tarp istorijos puslapių.

  • Rugpjūčio 26 d. filmavimas vyks Aukštaitijos kaime.

Amerikiečių kompanija stato filmą „Fronto kovotojai”.

  • Rugpjūčio 27 d. filmavimas vyks Dzūkijos kaime, po pietų: Plokščių mokykloje.

Amerikiečių kompanija stato filmą „Fronto kovotojai”.

  • Rugsėjo 4 d. filmavimas vyks muziejaus miestelyje ir miške.

UAB „Videometra“ filmuoja LRT televizijai herojinį epą „Laisvės kaina. Partizanai“. Tai istorija apie du draugus, kuriuos perskyrė fronto linija ir suvienijo šalis. Du draugai, tapę atsikūrusios Lietuvos respublikos kariuomenės savanoriais, savo ar ne savo, o kartais atsitikitinumo dėka prisilietė, įtakojo ar dalyvavo kone visuose svarbiausiuose tarpukario nepriklausomos Lietuvos istoriniuose įvykiuose. Veiksmas vystosi 1939-1953 m. Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Ukmergėje, Alytuje, Jiezne, Kėdainiuose, o taip pat Maskvoje, Berlyne ir Paryžiuje.