Lietuvos liaudies buities muziejus kviečia į „Muziejų nakties 2022“ renginį, kuris vyks gegužės 14 dieną, nuo 18:00 iki 22:00 val. Pasivaikščiokite vakarėjančio muziejaus takais, pasigrožėkite pavasarine gamtos žaluma ir žydinčiais sodais, pajuskite vakaro ramybę ir drauge palydėkite saulę. Nuo 18:00 val. muziejaus lankymas bus nemokamas.

Nuo 19:00 val. miestelio aikštėje kviečiame kartu padainuoti lietuvių liaudies dainas, susipažinti / pabandyti pagroti liaudiškais instrumentais ir žinoma sušokti ratelį!

Nemokamai pasinaudokite mobiliu audiogidu, su kuriuo galėsite savarankiškai apkeliauti muziejų, išgirsdami gausybę įdomių faktų apie didelę dalį muziejaus eksponatų. Audiogidas muziejaus eksponatus pristato lietuvių, anglų, rusų ir prancūzų kalbomis. Parsisiųskite programėlę (LLBM audiogidas) į savo išmanųjį telefoną, o atvykę į muziejų prašykite kodo kasose.

Sudalyvaukite orientacinėje trasoje. Orientavimasis muziejuje – puikus būdas išbandyti orientavimosi sportą ir prasmingai praleisti laiką gamtoje! Iš keturių įvairaus sunkumo trasų, pasirinktąją galite įveikti bet kuriuo jums patogiu metu bėgte ar pėsčiomis. Jums tereikia parsisiųsti mobiliąją programėlę Omaps, kurioje matysite tiek žemėlapį su trasa, tiek kompasą savo išmaniojo prietaiso ekrane. Skenuokite starto QR kodą ir leiskitės į nuotykį muziejuje!

 

Laukiame visų atvykstant!