Saulius Petreikis – muzikinės scenos fenomenas bei vienas ekspresyviausių Lietuvos kūrėjų. Jo atliekamoje muzikoje skamba tiek tradiciniai, tiek ir archajiniai pučiamieji instrumentai, o pasirodymai pasižymi energija ir įvairių emocijų gausa. Per 50 skirtingų instrumentų grojančio atlikėjo pasirodymai primena spalvingą kelionę, kurioje persipina baltiškų ir skandinaviškų pasaulių garsiniai lobynai.

Sauliaus kuriama muzika šiltai priimama pačios įvairiausios auditorijos, o ypač mėgstama šeimų. Be koncertinės veiklos atlikėjas daug dėmesio skiria švietimui ir senųjų lietuviškų instrumentų populiarinimui. Jis veda edukacinius užsiėmimus mokyklose bei yra internetinės platformos www.ltinstrumentai.lt idėjos autorius. Atlikėjas taip pat bendradarbiauja su menininkais bei režisieriais, kuria muziką filmams, spektakliams ir šokio pasirodymams.

Multiinstrumentininko Sauliaus Petreikio koncertas vyks rugsėjo 18 d., šeštadienį, 18.30 val. Klojimo teatre.

Muzikantai:
Saulius Petreikis – pučiamieji
Donatas Petreikis – gitara

Bilietus galite įsigyti tik internetu čia. Pirmieji bilietai pigesni! Bilietų kiekis labai ribotas. Vaikai iki 7 m. įleidžiami nemokamai.

Svarbu: Su šiuo bilietu patekimas į Lietuvos liaudies buities muziejaus teritoriją yra nemokamas tik koncerto dieną ir tik nuo 18 valandos iki renginio pabaigos (norint į muziejų patekti anksčiau, papildomai perkamas įprastas muziejaus lankytojo bilietas).

Norint dalyvauti renginyje, būtinas GALIMYBIŲ PASAS. Koncertas vyks su pertrauka.

Šis renginys – dalis koncertų ciklo, išryškinančio autorinių teisių, legalaus muzikos klausymosi ir koncertinės veiklos svarbą autoriams ir patiems klausytojams. Karantinas daugeliui kūrėjų leido tai dar aštriau patirti, apmąstyti, ieškoti naujų formų savo klausytojams pasiekti. Labai džiugu, kad šį Autorinės muzikos koncertų ciklą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.