Lietuvos liaudies buities muziejaus Aristavėlės dvare rengiamas praktinių seminarų ciklas, skirtas besidomintiems medine architektūra, meistryste. Šeštadieninių seminarų metu galėsite  dalyvauti  pirties pastato statybos procese, susipažinti su senosiomis technologijomis, įrankiais bei praktiniu jų panaudojimu, galandimu, paruošimu. Kartu su Jumis dirbantys meistrai atsakys į Jus dominančius klausimus, patars, suteiks reikalingą konsultaciją. Ne tik stebėsite, bet ir patys dalyvausite statant pirtį: parinksite rąstus sienoms, suleidinėsite sienojus, tašysite, pjausite, kaltuosite, obliuosite… Atvykite, pabūkite drauge, pamatykite, pabandykite. Darbo dienomis galima stebėti vykstantį pirties pastato statybos procesą. 

Seminarai vyks:   liepos  27 d., rugpjūčio 10 d., 24 d., 31 d.

PROGRAMA

Laikas Tema
8:30 – 9:00 Atvykimas, pasisveikinimas, susipažinimas, registracija:

Lietuvos liaudies buities muziejus, Aristavėlės dvaras, įvažiavimas per ūkinius vartus

9:00 – 10:00 Supažindinimas su darbo saugos taisyklėmis, įrankiais, technologijomis, projektu
10:00 – 16:30 Užsiėmimai su pertraukėlėmis  ir pietų pertrauka
16:30 – 18:30 Aptarimas, diskusijos prie kavos ar arbatos puodelio

Būtina registracija.

Registracijos nuorodą rasite čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBpeXM37rq2A4X8c2ollLXEhfuawRJh_vP0UjjVjZDhmVtgg/viewform?usp=sf_link

Seminarai mokami, vienos dienos kaina 30 eurų. Į kainą įskaičiuota: lankytojo bilietas, aprūpinimas darbo priemonėmis,  įrankiais, galimybė savo automobiliu įvažiuoti į muziejaus teritoriją iki seminaro vietos.

Maitinimas į seminaro kainą nėra įskaičiuotas. Maitinimas dienai (pietūs, kavos pertraukos) – 10 eur. (be pietų 4 eur.), mokestis už maitinimo paslaugas sumokamas seminaro dieną.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui: Romualdas Valantis, tel. +370 615 21335, el. p. romaswal@gmail.com