J. Aisčio g. 2, Rumšiškės info@llbm.lt

Pareigos Vardas/Pavardė Telefonas El. paštas
Direktorė Gita Šapranauskaitė 8 604 11765 direktorius@llbm.lt
gita.sapranauskaite@llbm.lt
Direktoriaus pavaduotoja-vyriausioji fondų saugotoja Dalia Šiškauskienė 8 614 46586 dalia.siskauskiene@llbm.lt
Direktoriaus pavaduotoja muziejininkystei Dr. Aistė Lazauskienė 8 670 91471 aiste.lazauskiene@llbm.lt
Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Gediminas Maumevičius 8 682 20889 gediminas.maumevicius@llbm.lt
Viešųjų pirkimų specialistė Erika Morkūnienė 8 687 93851 erika.morkuniene@llbm.lt
Administratorė Rasa Markevičienė 8 687 07137 administratorius@llbm.lt 

finansai@llbm.lt

Pareigos Vardas/Pavardė Telefonas El. paštas
Vyriausioji finansininkė Elvyra Arbačiauskienė 8 682 20668 elvyra.arbaciauskiene@llbm.lt
Buhalterė Birutė Gudeliauskienė 8 645 73437 birute.gudeliauskiene@llbm.lt
Buhalterė Vilma Loveikienė 8 645 73437 vilma.loveikiene@llbm.lt
Veiklos vadybininkė Vilma Loveikienė 8 687 93847 personalas@llbm.lt
Bilietų kasininkė Lina Karnilaitė 8 687 61875
Bilietų kasininkė Rita Jočiūnienė 8 687 61875
Pareigos Vardas/Pavardė Telefonas El. paštas
Skyriaus vedėja Renata Banienė 8 670 91586 renata.baniene@llbm.lt
Vyriausiasis muziejininkas Dr. Eligijus Juvencijus Morkūnas 8 679 19174 eligijus.juvencijus.morkunas@llbm.lt
Vyresnioji muziejininkė Dr. Nijolė Andrejevienė 8 604 06786 nijole.andrejeviene@llbm.lt
Vyresnysis muziejininkas Vingaudas Baltrušaitis 8 616 87448 vingaudas.baltrusaitis@llbm.lt
Vyresnioji muziejininkė Janina Samulionytė 8 616 87448 janina.samulionyte@llbm.lt
Vyresnysis muziejininkas Ramūnas Bučas 8 616 87448 ramunas.bucas@llbm.lt
Vyresnioji muziejininkė Erika Nenartavičiūtė 8 616 87448 erika.nenartaviciute@llbm.lt
Vyresnysis muziejininkas Justas Rimavičius 8 699 17869 justas.rimavicius@llbm.lt
Vyresnioji muziejininkė Sigita Žukauskaitė 8 604 06786 sigita.zukauskaite@llbm.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Inga Levickaitė-Vaškevičienė 8 687 06723 inga.levickaite@llbm.lt
Pareigos Vardas/Pavardė Telefonas El. paštas
Skyriaus vedėjas-architektas Ruslanas Aranauskas 8 615 49037 ruslanas.aranauskas@llbm.lt
Menotyrininkė Ina Dringelytė 8 615 49037 ina.dringelyte@llbm.lt
Vyresnioji muziejininkė Snaigė Lauciūtė 8 615 49037 snaige.lauciute@llbm.lt
Architektė Neringa Norvaišaitė 8 615 49037 neringa.norvaisaite@llbm.lt
Dailininkė Lina Jonikė 8 615 49037 lina.jonike@llbm.lt
Kultūros paveldo specialistė Dr. Rasa Bertašiūtė 8 615 49037 rasa.bertasiute@llbm.lt
Kultūros paveldo specialistas Valentinas Kirelis 8 615 49037

edukacijos@llbm.ltrenginiai@llbm.lt

Pareigos Vardas/Pavardė Telefonas El. paštas
L. e. p. skyriaus vedėjas Gintaras Markevičius 8 682 20669 gintaras.markevicius@llbm.lt
Vyresnioji muziejininkė Vida Olechnovičienė 8 618 02516, 8 687 67237 vida.olechnoviciene@llbm.lt
Vyresnioji muziejininkė Rasa Grigutytė-Šliaužienė 8 687 67237 rasa.grigutyte@llbm.lt
Edukatorius Augantas Braziulis 8 682 96086, 8 687 67237 augantas.braziulis@llbm.lt
Edukatorė Danutė Blaževičienė 8 609 97414, 8 687 67237 danute.blazeviciene@llbm.lt
Edukatorė Irena Saulutė Špakauskienė 8 687 67237
Pareigos Vardas/Pavardė Telefonas El. paštas
Skyriaus vedėja-vyresnioji muziejininkė eksponatų apskaitai Inga Levickaitė-Vaškevičienė 8 687 06723 inga.levickaite@llbm.lt
Vyresnioji rinkinių saugotoja Irena Drulienė 8 687 06723 irena.druliene@llbm.lt
Vyresnioji rinkinių saugotoja Jolita Banytė-Sadauskienė 8 687 06723 jolita.banyte@llbm.lt
Vyresnioji rinkinių saugotoja Roma Sadauskienė 8 687 06723 roma.sadauskiene@llbm.lt
Vyresnioji rinkinių saugotoja Virginija Kandratavičienė 8 687 06723 virginija.kandrataviciene@llbm.lt
Vyresnioji rinkinių saugotoja Regina Banionienė 8 687 06723 regina.banioniene@llbm.lt
Rinkinių saugotoja Virginija Bezrodnienė 8 687 06723 virginija.bezrodniene@llbm.lt
Rinkinių saugotoja Juzefa Šemeklienė 8 687 06723 juzefa.semekliene@llbm.lt
Rinkinių saugotoja Virginija Muralienė 8 687 06723 virginija.muraliene@llbm.lt
Rinkinių saugotoja Vilija Piliponytė 8 687 06723 vilija.piliponyte@llbm.lt
Rinkinių saugotoja 8 687 06723
Rinkinių saugotoja Živilė Rimavičienė 8 687 06723 zivile.rimaviciene@llbm.lt
Fotografas Rimgaudas Žaltauskas 8 687 06723 rimgaudas.zaltauskas@llbm.lt
Pareigos Vardas/Pavardė Telefonas El. paštas
Skyriaus vedėjas-restauratorius Vytenis Staugaitis 8 687 07137 vytenis.staugaitis@llbm.lt
Restauratorius Algirdas Šalkauskas 8 687 06723
Restauratorius Martynas Kosas 8 687 06723 martynas.kosas@llbm.lt
Restauratorė Audronė Gogelienė 8 687 06723
Restauratorė Gražina Babkauskienė 8 687 06723
Restauratorė Julija Špakovaitė (laike Raimondos Žukauskaitės VA) 8 687 06723 julija.spakovaite@llbm.lt
Restauratorius Tadas Baukus 8 687 06723 tadas.baukus@llbm.lt
Pareigos Vardas/Pavardė Telefonas El. paštas
Skyriaus vedėja-vyresnioji fondų ir ekspozicijų saugotoja Milda Šemeklytė 8 672 53682 milda.semeklyte@llbm.lt
Pareigos Vardas/Pavardė Telefonas El. paštas
Apsaugos viršininkas Vytautas Bukėnas 8 682 20449
Sutikimo vartų apsaugos postas 8 612 76143
Ūkinių vartų apsaugos postas 8 687 09155
Miestelio apsaugos postas 8 682 93173
Pareigos Vardas/Pavardė Telefonas El. paštas
Skyriaus vedėjas Stasys Levickas 8 607 95739 stasys.levickas@llbm.lt
Sandėlio (atsargų) vadybininkė Margarita Pliuškevičienė 8 670 91612 margarita.pliuskeviciene@llbm.lt
Technikas Algimantas Sinkevičius algimantas.sinkevicius@llbm.lt
Pareigos Vardas/Pavardė Telefonas El. paštas
Skyriaus vedėja Vaida Striukienė 8 607 67017 vaida.striukiene@llbm.lt
Vyresnioji muziejininkė Rasa Žumbakienė 8 687 07137 rasa.zumbakiene@llbm.lt
Jojimo instruktorė Laura Urbietė (laike Justinos Jazdauskaitės VA) 8 657 48220
Pareigos Vardas/Pavardė Telefonas El. paštas
Skyriaus vedėja Rasma Noreikytė 8 686 17458 rasma.noreikyte@llbm.lt
Rinkodaros specialistas Vismantas Braziulis 8 679 19158 vismantas.braziulis@llbm.lt
Viešųjų ryšių specialistė Renata Adomavičienė (laike Elenos Braziulienės VA) 8 607 95680 renata.adomaviciene@llbm.lt
Informacinių technologijų specialistas Gytis Banys 8 687 07137 gytis.banys@llbm.lt
Kultūrinės veiklos vadybininkas Valentas Pilionis 8 687 03440 valentas.pilionis@llbm.lt
Kultūros projektų vadovas Pijus Lazauskas 8 687 27906  pijus.lazauskas@llbm.lt
Darbuotojo vardas, pavardė Pareigos Telefonas Darbo grafikas
MEDINĖS ARCHITEKTŪROS TYRIMŲ IR MOKYMŲ SKYRIUS
Neringa Norvaišaitė Architektė 8 615 49037 II-IV 08:00 – 16:30
Pietūs 12:00 – 12:30
V 8:00 – 12:00
KULTŪRINIO KRAŠTOVAIZDŽIO SKYRIUS
Laura Urbietė Jojimo instruktorė (laike Justinos Jazdauskaitės VA) 8 657 48220 III-VII 11:00 – 19:30
Pietūs 15:00 – 15:30