Sukurtas mobilus audiogidas!

Vis svarstėme, kaip šiuo sudėtingu metu išlaikyti saugų kultūros prieinamumą. Mobili audiogido programėlė, kurią kiekvienas galėtų parsisiųsti į savo išmanųjį telefoną, atrodo, ir yra vienas iš atsakymų!


Daugiau

ŠIE METAI ELENAI KNIŪKŠTAITEI – IŠTIES YPATINGI!

Muziejus įsigijo septynis tapytojos Elenos Kniūkštaitės darbus! Sveikiname E. Kniūkštaitę su paskirta Lietuvos kultūros ministerijos premija už tradicinės kultūros puoselėjimą ir skleidimą!


Daugiau

Atnaujinamas XIX a. dvaro baldų komplektas!

2016 m. LLBM buvo atidaryti restauruoti unikalūs Aristavėlės dvaro rūmai – vertingas baroko laikotarpio lietuvių medinės architektūros pavyzdys, įkūnijantis stilistinės ir tradicinės statybos sąveiką, reprezentuojantis prestižinę, aukštos statybų kultūros, puošnių formų lietuvių bajorijos architektūrą.


Daugiau

PABĖGIMO KAMBARYS LIETUVOS LIAUDIES BUITIES MUZIEJUJE

Itin džiugi žinia kūrybiško laisvalaikio mėgėjams – Lietuvos liaudies buities muziejuje įrengtas pabėgimo kambarys!!! Nors dėl karantino visi dar turės kiek pakentėti, kol galės išbandyti savo protų aštrumą bei savimi pačiais bent kažkuria prasme patirti ėmimo į rekrūtus grėsmę, o ir apskritai to laiko dvasią.


Daugiau

KAS PADEDA ĮVAIRIOMIS FORMOMIS PRISTATYTI PAVELDĄ?

Jau esame rašę apie tai, kaip įvairūs finansavimo šaltiniai prisideda prie kultūros sektoriaus plėtros, inovatyvumo ir aktyvios kultūrinės veiklos vykdymo (daugiau apie tai čia). Šįkart trumpai, kokie projektai vykdomi šiuo metu!


Daugiau