NAUJAS ELEKTRONINIS LEIDINYS „AKMUO MEDŽIO KULTŪROJE: AKMENS PANAUDOJIMO BUITYJE PAVYZDŽIAI MUZIEJUJE“

Leidinys pristato akmens – tvariausios natūralios medžiagos – panaudojimo senojoje Lietuvos buityje įvairovę, iliustruodamas nuotraukomis iš Lietuvos liaudies buities muziejaus ekspozicijų ir citatomis iš etnografinės literatūros.


Daugiau

KNYGA „NEIŠMESK, DAR PRAVERS: TVARUMO PAVYZDŽIAI IŠ LIETUVIŲ GYVENIMO“

Šiemet Lietuvos liaudies buities muziejaus leidinių kraitelę papildė nauja knyga „Neišmesk, dar pravers: tvarumo pavyzdžiai iš lietuvių gyvenimo“. Joje atskleidžiama, kaip, bėgant laikui, pakeičiama pirminė daiktų paskirtis, siekiant juos išsaugoti, kuo ilgiau naudoti ar perdirbti. Leidinį sudaro dvi dalys: katalogas ir praktinės pamokėlės.


Daugiau

Naujiena – „Savi marškiniai arčiau kūno. Lietuvos liaudies buities muziejaus marškinių katalogas“

Džiugiai pristatome ką tik iš spaustuvės atkeliavusią naujieną – leidinį „Savi marškiniai arčiau kūno. Lietuvos liaudies buities muziejaus marškinių katalogas“!


Daugiau

„Penkiese po Lietuvą“

Knygelėje pasakojama apie penkis peliukus, kurie, baigę mokslus Graužikų mokykloje, iškeliauja vasaroti pas savo močiutes peles, gyvenančias skirtinguose Lietuvos kampeliuose: Aukštaitijoje, Žemaitijoje, Dzūkijoje, Suvalkijoje ir Mažojoje Lietuvoje.


Daugiau

Lietuvos liaudies buities muziejus pristato Dr. Eligijaus Juvencijaus Morkūno knygą „Lietuvos miestelių atspindys: Muziejaus miestelis“.

Knygoje išsamiai pristatytas Lietuvos liaudies buities muziejuje suformuotas miestelio sektorius ir jo aikštė – aprašyta kūrimo istorija, pastatai, jų perkėlimo istorijos, įrengtos ekspozicijos, įdomiausi eksponatai.


Daugiau