Šis koncertas – ypatingas. Kamanių šilelis kuria, skamba ir vis naujai mus užburia jau 10 metų! Tai būtina atšvęsti būnant, dūkstant ir dainuojant kartu. Čia skambės ir visiems puikiai pažįstamos dainos, ir kūriniai iš albumo „9“, kurį galite rasti ir vinilinės plokštelės formatu!

Kamanių šilelio koncertas vyks rugsėjo 4 d., šeštadienį, 18.30 val. Klojimo teatre.

Bilietus galite įsigyti tik internetu čia. Pirmieji bilietai pigesni! Bilietų kiekis labai ribotas. Vaikai iki 7 m. įleidžiami nemokamai.

Svarbu: Su šiuo bilietu patekimas į Lietuvos Liaudies buities muziejaus teritoriją yra nemokamas tik koncerto dieną ir tik nuo 18 valandos iki renginio pabaigos (norint į muziejų patekti anksčiau, papildomai perkamas įprastas muziejaus lankytojo bilietas).

Norint dalyvauti renginyje, būtinas GALIMYBIŲ PASAS. Koncertas vyks su pertrauka.

Šis renginys – dalis koncertų ciklo, išryškinančio autorinių teisių, legalaus muzikos klausymosi ir koncertinės veiklos svarbą autoriams ir patiems klausytojams. Karantinas daugeliui kūrėjų leido tai dar aštriau patirti, apmąstyti, ieškoti naujų formų savo klausytojams pasiekti. Labai džiugu, kad šį Autorinės muzikos koncertų ciklą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.