“APSIRENKITE, ŠOKITE IR PASINERKITE Į KULTŪRĄ”

Lietuvos liaudies buities muziejaus miestelio ugniagesių stoginėje rugsėjo 29 dieną vyks Europos Sąjungos finansuojamo ERASMUS+ projekto “Apsirenkite, šokite ir skaitmeniniu būdu pasinerkite į kultūrą (4D KULTŪRA)” sklaidos renginys “Apsirenkite, šokite ir pasinerkite į kultūrą”. Projekto koordinatorius Lietuvoje yra Kauno technologijos universitetas, o Lietuvos liaudies buities muziejus yra projekto asocijuotas partneris.

Renginio metu projekto tikslus, uždavinius ir siekius pristatys jo vadovė prof. dr. Daiva Mikučionienė. Apie lietuvių tradicinę aprangą, jai naudotas žaliavas, medžiagas, siuvimą, dėvėjimą bei papročius papasakos Lietuvos liaudies buities muziejaus etnologė Erika Nenartavičiūtė ir edukatorė Danutė Blaževičienė. Tradicinių šokių tyrinėtoja Dalia Urbanavičienė supažindis su lietuvių tradiciniais šokiais ir jų raida, pamokys tradicinio šokio pagrindų.

Maloniai kviečiame visus besidominčius lietuvių liaudies kultūra rugsėjo 29 dieną apsilankyti Lietuvos liaudies buities muziejuje ir sudalyvauti renginyje.

29 rugsėjo @ 10:00
10:00 — 15:00 (5h)