Kur nutupia šito kiro muzika, ten visada labai gera. Daug pozityvumo, energijos, išradingos improvizacijos. Koncerte bus pristatoma tiek vinilinė plokštelė „Tekančiom upėm“, tiek ir visiškai nauji kūriniai iš būsimo albumo „Aukštai kalnuose“! Baltojo Kiro pasirodymai įtraukia tiek spalvinga muzikos atmosfera, tiek taikliais ir, be abejo, šmaikščiais Tautvydo pastebėjimais.

Baltasis kiras akustiškai skambės rugpjūčio 29 d., sekmadienį, 14 val. prie Klojimo teatro.

Renginys bus vykdomas laikantis visų renginio datai reikalaujamų karantino sąlygų. Todėl pirmieji bilietai pigesni, bet bilietų kiekis labai ribotas. Bilietai parduodami tik internetu, juos įsigyti galite čia. Vaikai iki 7 m. įleidžiami nemokamai. Koncertas vyks su pertrauka.

Šis renginys – dalis koncertų ciklo, išryškinančio autorinių teisių, legalaus muzikos klausymosi ir koncertinės veiklos svarbą autoriams ir patiems klausytojams. Karantinas daugeliui kūrėjų leido tai dar aštriau patirti, apmąstyti, ieškoti naujų formų savo klausytojams pasiekti. Labai džiugu, kad šį Autorinės muzikos koncertų ciklą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.