Šis Klojimo teatras skamba vis dažniau, nes jūs čia lankotės, klausotės ir dalijatės! Jis skamba dar ir dėl to, kad čia pasirodo itin kūrybiški atlikėjai. Visi skirtingi, visi įdomūs, kiekvieno iš jų muzika prisotinta pagavių tekstų ir garsinių žaismių. Iš koncerto jis tapo mini festivaliu, taigi griebkite draugus, vaikus, pasiilgtus senus pažįstamus arba tiesiog patys sau vieni atlėkite į gyvą ir skambantį muziejų!
Šįkart pasirodys:
  • Andrius Zalieska – Zala

Grupės Arbata vokalistas atveža solinį albumą „Autentiškai gilus“. Kaip visada Andriaus tekstai ir muzika bus kupini metaforinės plastikos, kuri lyg srovė pagaus ir neš į gilią simbolių kalbą. Susirenkam ir pabandom iššifruoti šį intertekstualių ženklų srautą.⠀

  • Juozapas Liaugaudas ir Giedrė Teiberytė

Šeimyninis duetas, kartu scenoje jau treti metai atlieka savo kūrybos dainas, skirdami dėmesį įdomesniems sąskambiams, harmonijoms, garso raiškai. Atskirai – muzikos mokytoja, ir garso dizaineris. Kartu – Juozapas ir Giedrė.

  • Kid Bear & Povilius

Debiutinį EP „Žemyn ir kitos tavo vietos“ išleidęs Rokas Povilius išrado bardpopą, kuriame susipina 90-ųjų / 00-ųjų Britpopo melodijos ir netikėti, drąsūs, liūdnai viltingi lietuviški žodžiai. Kaunietis, kai kuriems pažįstamas iš roko grupės „Islandijos Plento Moterys“, dabar skamba arčiau savęs ir mažiau maivosi.

Kid Bear yra Kaune įsikūrusio 24 metų Luko Getaučio projektas. Aistringas bosistas, nuo vaikystės įsimylėjęs muziką. Kilęs iš mažo Lietuvos miestelio, bedroom pop žanre jis atsiskleidė 2020 m. su pirmuoju singlu „Lemonade“.

  • Grupė ,,Dovydas prieš Galijotą“

Rytis Verpečinskas ir Gabrielius Mykolaitis visuomet kuria tokią atmosferą, kuri sustabdo, nutildo, priverčia suklusti net tuos, kurie sėdi gale. Jautrūs, kartais geliantys tekstai, kažkuo labai pažįstamos būsenos, jokių nereikalingų žodžių ar garsų. Viskas tiesiog būnama ir jaučiama.

  • Grupė ,,Centro Rokstaras“

Dviejų žmonių kuriama kokybiška, šiek tiek net berlyniška elektronika, perlieta akustikos, traukiančių harmonijų ir gerų lietuviškų tekstų. Kūriniai, kuriuos tikrai įsijungi kartoti⠀

Primename, kad renginio metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes!
BILIETAI
Bilieto kaina – tik 6 Eur.
Moksleiviams, studentams ir senjorams pateikus pažymėjimą – 3 Eur.
Ikimokyklinukams – jokių eurų.