Interaktyvus žemėlapis
Žiema
Žiema 2020-2021

Sukurtas mobilus audiogidas!

Vis svarstėme, kaip šiuo sudėtingu metu išlaikyti saugų kultūros prieinamumą. Mobili audiogido programėlė, kurią kiekvienas galėtų parsisiųsti į savo išmanųjį telefoną, atrodo, ir yra vienas iš atsakymų!

Atsižvelgiant į dabartinę pasaulinę situaciją ir įvertinant galimybes jai pasikartoti, siekėme sukurti alternatyvą ir aptarnauti lankytojus bekontakčiu būdu. Tuo pat metu siekiame suteikti ir kokybišką informacijos prieinamumą, ir labiau suasmenintą galimybę lankyti muziejų savo tempu ir kryptimis. Tokio dydžio ir pobūdžio muziejuje išties yra įmanoma užtikrinti pakankamai didelį atstumą, galimybę gauti kokybiškas paslaugas ar tiesiog pailsėti gamtoje.

Projekto metu buvo sukurta mobili audiogido funkcijas atliekanti programėlė lietuvių, anglų, rusų ir prancūzų kalbomis, kurioje kartu su interaktyviu žemėlapiu pristatomi skirtingi Lietuvos liaudies buities muziejaus objektai, jų istorija, kultūrinis kontekstas, autentiškos dainos.

Programėlės jau visai greitai bus prieinamos tiek AppleStore, tiek GooglePlay platformose – šiuo metu telaukiame galutinio Apple ir Google patvirtinimo. Kiekvienas galės parsisiųsti programėlę į savo išmanųjį telefoną ar planšetę ir muziejuje, kuris šiuo metu lankomas kaip parkas, galės mėgautis ekskursija su audiogidu!

Numatoma, kad projektas bus tęstinis – su galimybe vis papildyti garsinę duombazę naujais įgarsintais tekstais ir papildomomis kalbomis.

Projektas aktyviai įtraukė skirtingų sričių kūrėjus: skirtingomis tarmėmis kalbančius aktorius, garso režisierius, muzikantus ir programėlių kūrėjus.

Projektas ,,Mobiliųjų audiogidų programėlių sukūrimas” įgyvendintas gavus Lietuvos kultūros tarybos finansavimą. Dėkojame jai, kad palaiko kūrybinį aktyvumą, o visiems projekto dalyviams, kad taip aktyviai ir atsakingai įsitraukė į darbą!

Kultūros projektų vadovė Eglė Gelažiūtė-Pranevičienė

Sukurtas mobilus LLBM audiogidas

LTK_Logotipas(1).mažintas

Renginiai sausį
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Smiley face

Partneriai ir rėmėjai

Malsena_logo 

 

kauno_diena

tau-lt

 

LRT_logo12aidaikitasp4mazas2017
Rumsiskiu_baldai_permatomas fonasLietuve.lt logotipas internetui

 

 


biodinamikos logo

husqvarna-comkaisiadorieciams-logo-tekstas 

Logotipas_Reformacijai500

Lietuvos_muziejai_logotipas_naujasLMA-logo-melynas

 

eeagrants-lttautinio kostiumo metaiLT100-tinklapiams-2
Kult_pav_skaitm_logo_lietuviskas_pakoreguotas_Ilogo_muzieju_kelias_2013_1_dlogo su seseliuETNO_logo_2013_PANTONE_2

 

Products12714-1000x1000-371510