Interaktyvus žemėlapis
VIRTUALI PARODA „PASTATAIS VIRTĘ BRĖŽINIAI“
Blukis
Paroda_etno

„Patarlių slėpynės. I etapas”

LLBM Suvalkijos regiono Obelinės sodybos ekspozicija papildyta interaktyviomis instaliacijomis. Kartu su skaitmeninių pasakojimų studija „Pasak“ įgyvendintas skaitmeninių medijų projektas „Patarlių slėpynės. I etapas“. Juo siekiama praturtinti muziejaus ekspozicijas inovatyviomis, vaikams ir jaunimui patraukliomis priemonėmis, akcentuojančiomis unikalų buities ir tautosakos ryšį.

 

Projektas išskirtinis tuo, kad stengiasi žengti toliau už įprastinę skaitmeninių medijų naudojimo Lietuvos muziejuose praktiką, dažniausiai pasireiškiančią internetinėmis svetainėmis, interaktyvia animacija ar mobiliaisiais gidais. „Patarlių slėpynėse“ atsisakoma vartotojo interakcijos su skaitmeniniu turiniu per ekraną, garso grotuvą ar kitas įprastas priemones. Vietoje to technologijas stengiamasi kuo labiau „pradanginti“, kviečiant lankytoją interakcijai ne su jomis, o per jas – naudojant jas kaip laidininkus žaidimui su eksponatais ir dialogui su autentiška muziejaus aplinka. Projekto metu įrengtos dvi instaliacijos: šuns budoje įrengta šuns lojimo instaliacija ir sodybos tvarto pastate įrengta instaliacija „ūkininkų dialogas“ (jame fiksuojamos patarlės).

 

Projektas finansuojamas Kultūros rėmimo fondo lėšomis Lietuvos kultūros darybos sprendimu pagal „Atminties institucijos (muziejai, bibliotekos, archyvai) programą.

lietuvos kult

 

 

 

 

Renginiai gruodį
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Smiley face

Partneriai ir rėmėjai

Malsena_logo

 

 

 

kauno_diena

tau-ltLRT_logo12aidaikitasp4mazas2017
Rumsiskiu_baldai_permatomas fonas

 

Lietuve.lt logotipas internetui 


biodinamikos logo

husqvarna-comkaisiadorieciams-logo-tekstas 

Logotipas_Reformacijai500

Lietuvos_muziejai_logotipas_naujasLMA-logo-melynaseeagrants-lttautinio kostiumo metaiLT100-tinklapiams-2
Kult_pav_skaitm_logo_lietuviskas_pakoreguotas_Ilogo_muzieju_kelias_2013_1_dlogo su seseliu