Interaktyvus žemėlapis
ETNOGRAFINĖS ŠVENTĖS
Senosios medinės prakartėlės iš Lietuvos bažnyčių
Joninės
Sutaras

„Patarlių slėpynės. I etapas”

LLBM Suvalkijos regiono Obelinės sodybos ekspozicija papildyta interaktyviomis instaliacijomis. Kartu su skaitmeninių pasakojimų studija „Pasak“ įgyvendintas skaitmeninių medijų projektas „Patarlių slėpynės. I etapas“. Juo siekiama praturtinti muziejaus ekspozicijas inovatyviomis, vaikams ir jaunimui patraukliomis priemonėmis, akcentuojančiomis unikalų buities ir tautosakos ryšį.

 

Projektas išskirtinis tuo, kad stengiasi žengti toliau už įprastinę skaitmeninių medijų naudojimo Lietuvos muziejuose praktiką, dažniausiai pasireiškiančią internetinėmis svetainėmis, interaktyvia animacija ar mobiliaisiais gidais. „Patarlių slėpynėse“ atsisakoma vartotojo interakcijos su skaitmeniniu turiniu per ekraną, garso grotuvą ar kitas įprastas priemones. Vietoje to technologijas stengiamasi kuo labiau „pradanginti“, kviečiant lankytoją interakcijai ne su jomis, o per jas – naudojant jas kaip laidininkus žaidimui su eksponatais ir dialogui su autentiška muziejaus aplinka. Projekto metu įrengtos dvi instaliacijos: šuns budoje įrengta šuns lojimo instaliacija ir sodybos tvarto pastate įrengta instaliacija „ūkininkų dialogas“ (jame fiksuojamos patarlės).

 

Projektas finansuojamas Kultūros rėmimo fondo lėšomis Lietuvos kultūros darybos sprendimu pagal „Atminties institucijos (muziejai, bibliotekos, archyvai) programą.

lietuvos kult

 

 

 

 

Renginiai birželį
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1112
13
14
15
1617
18
19
20
2122
23
24
25
26
27
28
29
30

Partneriai ir rėmėjai

110610_TV3_Logo_RGBMalsena_logo

 

 

 

kauno_diena

tau-ltaidaikitasp4mazas2017
Rumsiskiu_baldai_permatomas fonas

 

Lietuve.lt logotipas internetui 


biodinamikos logo

husqvarna-comkaisiadorieciams-logo-tekstas 

Logotipas_Reformacijai500

Lietuvos_muziejai_logotipas_naujasLMA-logo-melynaseeagrants-lttautinio kostiumo metaiLT100-tinklapiams-2
Kult_pav_skaitm_logo_lietuviskas_pakoreguotas_Ilogo_muzieju_kelias_2013_1_d logo su seseliu