Interaktyvus žemėlapis
Tikros Užgavėnės 2020

Kelionių akcija – Magiškasis Kauno regiono septynetas!

plakatas-800AKCIJOS TAISYKLĖS

Esate prisiekę Kauno regiono mylėtojai? Dievinate naujoves, kultūrą, istoriją, tradicijas ir paveldą? Tuomet Kauno regiono plėtros agentūros drauge su Kauno regiono turizmo ir verslo informaciniais centrais organizuojama akcija “Magiškasis Kauno regiono septynetas” – kaip tik jums!
Ko reikia, kad dalyvautumėte? Aistros pažinti naują arba prisiminti seną!
Ko reikia, kad laimėtumėte? Gerai praleisto laiko įrodymų!

Negana to, už savo meilę Kauno regionui – būsite dosniai apdovanoti!

 

PAGRINDINIS PRIZAS – nakvynė 2 asmenims viename iš Kauno regiono viešbučių su vakariene ir SPA malonumais! Jau regite save prabangioje burbulinėje vonioje su ypatingų naujų potyrių bagažu širdyje? Tuomet pirmyn!

 

Kaip dalyvauti? Aplankykite Kauno regiono rekomenduojamas vietas, rinkite su kiekviena viešnage susijusius įrodymus ir siųskite juos kaunoregionas@krda.lt!

 

Ką konkrečiai aplankyti? Viskas priklauso nuo jūsų asmeninio susidomėjimo ir mažos matematikos, kurią pasirinksite patys!  Sąrašą rasite čia.  Vienas iš pasirinkimų – Lietuvos liaudies buities muziejus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Aplankykite visus 7 objektus vienoje iš Kauno regiono savivaldybių (prizas – Kauno regiono skanėstų rinkinys).
  • Aplankykite bent po vieną objektą visose 7 savivaldybėse (prizas – dovanų kuponas 2 asmenims į vieną iš Kauno regiono teatrų).
  • Aplankykite visus 7 objektus visose 7 savivaldybėse (prizas – 1 nakvynė Kauno regiono viešbutyje su vakariene ir apsilankymu SPA centre (2 asmenims).

 

Prizų laimėtojai bus išaiškinti akcijos nugalėtojų apdovanojimų vakare, į kurį pakviesime visus užsiregistravusius dalyvius.

Galvojate, kad aplankyti viską – labai daug? Visiškai ne!
Vienos dienos išvykos su šeima ar draugais metu nesudėtingai susipažinsite su visomis 7-iomis rekomenduojamomis vietomis vienoje savivaldybėje. Taigi, norint aplankyti visus objektus visose septyniose savivaldybėse, jums tereikės 7 dienų, o laiko turite net iki šių meto spalio pabaigos!

 

Tad, nepakartojamos jums pažinties su nuostabiuoju Kauno regionu! Kaip įrodyti, kad tikrai apsilankėte akcijoje dalyvaujančiose vietose?

  • Jeigu turite galimybę naudotis technologijomis*, siųskite išradingas asmenukes, kuriose aiškiai matytųsi, kad tikrai lankėtės akcijoje dalyvaujančiuose objektuose. Nelaukite, kol surinksite visus reikiamus įrodymus. Apsilankėte viename iš objektų? Iškart siųskite mums nuotrauką elektroniniu paštu kaunoregionas@krda.lt. Kad akcijos eiga būtų sklandi ir galėtumėme kaskart jus atpažinti, visas nuotraukas savo vardu visada siųskite iš to paties elektroninio pašto.
  • Jeigu neturite galimybės naudotis technologijomis**, rinkite ir siųskite mums lankytojo bilietus, kuriuos gausite akcijoje dalyvaujančių objektų kasose (jeigu objekte nėra bilietų kasos, savo apsilankymą patvirtinantį įrodymą atsiimsite konkrečios savivaldybės Turizmo informacijos centre). Bilietus siųskite tik tada, kai aplankysite visas akcijoje dalyvaujančias vietas pagal pasirinktą kategoriją. Laiškų VšĮ Kauno regiono plėtros agentūra lauks adresu Laisvės al. 46 Kaunas, LT 44246.

Mes esame įsitikinę, kad šie metai jums bus patys išskirtiniausi, kupini naujų atradimų, kurie tik dar stipriau primins, kokioje nuostabioje šalyje gyvename!

 

AKCIJOS TRUKMĖ: 2017 m. balandžio 2 d. – 2017 m. spalio 31 d.
DALYVIŲ REGISTRACIJA – iki 2017 m. lapkričio 17 d. elektroniniu paštu kaunoregionas@krda.lt arba adresu Laisvės al. 46 Kaunas, LT 44246 (jei registruositės akcijai paštu, būtinai nurodykite, kad gavėjas – VšĮ Kauno regiono plėtros agentūra).

Akcijos nugalėtojų apdovanojimo vakaras – 2017 m. lapkričio 25 d.

Akcijoje gali dalyvauti vyresni nei 18 metų asmenys.

  • Jeigu pateiksite ne visus, neteisėtus ar klaidingus įrodymus apie aplankytas vietas arba užsiregistruosite akcijai vėliau nei 2017 m. lapkričio 17 d. – jūsų dalyvavimas nebus patvirtintas.
  • Dalyvaudami konkurse sutinkate, kad jūsų atsiųstos nuotraukos gali būti naudojamos reklaminiams tikslams arba viešai skelbiamos akciją organizuojančių bei joje dalyvaujančių objektų internetiniuose puslapiuose, socialiniuose tinkluose ar kitose viešosios sklaidos priemonėse.
  • Akcijos “Magiškasis Kauno regiono septynetas ” organizatoriai pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti ją bet kuriuo etapu, jeigu susiklostytų nuo jų valios nepriklausančios aplinkybės.

Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro informacija

Renginiai vasarį
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20212223
24
25
26
27
28
29
Smiley face

Partneriai ir rėmėjai

Malsena_logo 

 

kauno_diena

tau-lt

 

LRT_logo12aidaikitasp4mazas2017
Rumsiskiu_baldai_permatomas fonasLietuve.lt logotipas internetui

 

 


biodinamikos logo

husqvarna-comkaisiadorieciams-logo-tekstas 

Logotipas_Reformacijai500

Lietuvos_muziejai_logotipas_naujasLMA-logo-melynas

 

eeagrants-lttautinio kostiumo metaiLT100-tinklapiams-2
Kult_pav_skaitm_logo_lietuviskas_pakoreguotas_Ilogo_muzieju_kelias_2013_1_dlogo su seseliuETNO_logo_2013_PANTONE_2

 

Products12714-1000x1000-371510