Interaktyvus žemėlapis
Elenos Kniūkštaitės paroda
Linos Jonikės paroda „Paslaptys II“
Medžio skulptūrų paroda

Darbo užmokestis

Lietuvos liaudies buities muziejaus darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, vidutinis mėnesinis nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis neatskaičius mokesčių. 

 

Eil.

Nr.

Pareigybės pavadinimasPareigybių skaičius2019 m. vidutinis mėnesinis nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestisPareigybių skaičius2020 m. I ketvirčio vidutinis mėnesinis nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestisPareigybių skaičius2020 m. II ketvirčio vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
1.Direktorius121831272912889
2.Direktoriaus pavaduotojas314312165921683
3.Skyriaus vedėjas811298120081200
4.Specialistas457884696946969
5.Kvalifikuotas darbininkas48,2570848,2577448,25774
6.Darbininkas25,7564125,7570025,75700
Renginiai rugsėjį
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1213
14
15
16
17181920
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Smiley face

Partneriai ir rėmėjai

Malsena_logo 

 

kauno_diena

tau-lt

 

LRT_logo12aidaikitasp4mazas2017
Rumsiskiu_baldai_permatomas fonasLietuve.lt logotipas internetui

 

 


biodinamikos logo

husqvarna-comkaisiadorieciams-logo-tekstas 

Logotipas_Reformacijai500

Lietuvos_muziejai_logotipas_naujasLMA-logo-melynas

 

eeagrants-lttautinio kostiumo metaiLT100-tinklapiams-2
Kult_pav_skaitm_logo_lietuviskas_pakoreguotas_Ilogo_muzieju_kelias_2013_1_dlogo su seseliuETNO_logo_2013_PANTONE_2

 

Products12714-1000x1000-371510