Interaktyvus žemėlapis
Karantinas 2020

Darbo užmokestis

Lietuvos liaudies buities muziejaus darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, vidutinis mėnesinis nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis neatskaičius mokesčių. Informacija apie Lietuvos liaudies buities muziejaus darbuotojų atlyginimus pateikiama vadovaujantis Vyriausybės nutarimu patvirtintu Bendrųjų reikalavimų valstybės ir įstaigų interneto svetainėms aprašu ir Teisės gauti informaciją iš valstybės institucijų ir įstaigų įstatymo 5 str. 6 punktu.

Eil. nr.Pareigybės pavadinimasPareigybių skaičiusVidutinis mėnesinis nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
2019 m.2020 m. I ketv.2020 m. II ketv.2020 m. III ketv.2019 m.2020 m. I ketv.2020 m. II ketv.2020 m. III ketv.
1.Direktorius11112183272928892876
2.Direktoriaus pavaduotojas32221431165916831331
3.Skyriaus vedėjas88881129120012001250
4.Specialistas45464646788969969975
5.Kvalifikuotas darbininkas48,2548,2548,2548,25708774774800
6.Darbininkas25,7525,7525,7525,75641700700700
Renginiai gruodį
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Smiley face

Partneriai ir rėmėjai

Malsena_logo 

 

kauno_diena

tau-lt

 

LRT_logo12aidaikitasp4mazas2017
Rumsiskiu_baldai_permatomas fonasLietuve.lt logotipas internetui

 

 


biodinamikos logo

husqvarna-comkaisiadorieciams-logo-tekstas 

Logotipas_Reformacijai500

Lietuvos_muziejai_logotipas_naujasLMA-logo-melynas

 

eeagrants-lttautinio kostiumo metaiLT100-tinklapiams-2
Kult_pav_skaitm_logo_lietuviskas_pakoreguotas_Ilogo_muzieju_kelias_2013_1_dlogo su seseliuETNO_logo_2013_PANTONE_2

 

Products12714-1000x1000-371510